Meie esimesed kokkupuuted tantsuga jäävad lasteaia aegadesse, mil alustasime tantsuõpingutega tantsuklubis Stiil. Meie esimeseks treeneriks oli Hele Siilak, kelle juhendamisel saime selgeks esimesed sammud,figuurid ja tantsuhoiu. Trennid,võistlused ja laagrid tekitasid ühe süveneva huvi ja kire tantsuspordi vastu.

Aja möödudes ja pidevalt arenedes, olime valmis edasi liikuma järgmise Stiili klubi treeneri juurde, kelleks oli Jaan Siilak. Tema juhendamisel oleme kahepeale kokku saavutanud 26 Eesti meistritiitlit ning hõbemedaleid maailmameistrivõistlustelt.

Oma panuse on andnud meie arengusse ka  Areg Avanesjan, Agita ja Valerijs Mironov, Peep ja Ave Vardja, Matis Toome, Helen-Klandorf-Sadam, Fabio Selmi, Katia Vanone ja Andrew Sinkinson.

Meie tantsijakarjäär kulmineerus otsusega pühendada oma teadmised edasi järgmisele generatsioonile. Treeneritena saime kaasa lüüa tantsklubides Stiil, Revalia Tartu ja Elva osakonnas ja Prestige Tantsukoolis. Olles üle 10 aasta treeneri rollis, oleme suutnud oma õpilastega saavutada Põhjamaade meisrtitiitleid,  7 Eesti meistritiitlit ja hulganisti hõbe-ning pronksmedaleid.

Tänaseks oleme jõudnud justkui koju ja loonud päris oma tantsukooli, nimega Respect. See on suure pühendumuse ja armastuse vili. Austame ja peame lugu sellest, millesse me igapäevaselt investeerime ja panustame - meie õpilased. Läbi Respecti kasvatame ka järgmist treenerite põlvkonda suureks, kokkuhoidvaks ja edukaks.


- Respect is one of the greatest expressions of Love -

- Respekt on armastuse suurim väljendus -